Giełda BitBay


Rejestracja na giełdzie BitBay

Rejestracja jest bardzo intuicyjna więc nikt nie powinien mieć z nią problemu.

Jak utworzyć konto BitBay ? —> Instrukcja <—

Jak zweryfikować konto BitBay? —> Instrukcja <—


Jak wpłacić PLN na Giełdę BitBay

Logujemy się na swoje konto BitBay a następnie przechodzimy do zakładki „Portfele”

Następnie wybieramy PLN. Pojawią nam się dodatkowe opcje z których wybieramy WPŁATA i pojawią nam się dwie opcje wpłaty pieniędzy na nasze konto BitBay „Przelew Bankowy lub Poczta Polska”

Wybieramy ten sposób wpłaty,który nas interesuje.


Jak Zakupić Kryptowaluty za PLN

Teraz gdy już mamy nasze środki na giełdzie to potrzebujemy zakupić Kryptowaluty za nasze PLN.

Przechodzimy w zakładkę „Giełda”

Następnie klikamy na „Strzałeczkę” i otwieramy okno wyboru Fiat/Kryptowalut

Wybieramy tutaj interesujące nas opcje wymiany.

np. PLN/BTC

Najpierw wybieramy Walutę ” PLN , EUR , USD , BTC „

następnie wybieramy jedną z dostępnych Kryptowalut.

Aby zakupić kryptowalutę BitCoin za PLN wybieramy w 1 – PLN a następnie w 2 – BTC

Na początek wybieramy opcje „Szybka Transakcja” następnie klikamy w „PLN” następnie klikamy w te dwie malutkie monety oznaczają one „kup za wszystko”. Jeśli już zrobiliśmy wszystko po kolei to zostaje nam już tylko kliknąć „KUP”

Teraz zamiast PLN posiadasz już w swoim portfelu kryptowalutę BitCoin (BTC)


Jak Wpłacić nasze Kryptowaluty w Biznes

Pierwszą i chyba najważniejszą rzeczą jest wybór Biznesu w który chcemy wpłacić swoje środki. Ja głównie działam w trzech świetnych biznesach „Plus Token , Tessline oraz Cloud Token” Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych biznesach to przejdź na stronę główną i wybierz Biznes o którym chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Jeśli już mamy wybrany Biznes to potrzebujemy adres portfela na który chcemy wysłać swoje kryptowaluty.

Plus Token : Aby wpłacić BTC na Plus Token to logujemy się do aplikacji, następnie wybieramy w panelu kryptowalutę BTC i klikamy „Turn In” tutaj pojawi nam się adres portfela na który mamy wysłać swoje BTC.

Tessline : Aby wpłacić BTC na Tessline to logujemy się do platformy Tessline.com, następnie klikamy „Add to balance” lub przechodzimy do „Account i wybieramy opcje Refill” Następnie podajemy kwotę w $ jaką chcemy wpłacić (aby sprawdzić na BitBay ile posiadamy $ wystarczy wejść w profil i zmienić domyślną walutę na USD) Następnie wybieramy kryptowalutę BTC i klikamy „Add to balance” pojawi nam się okno w którym pojawią nam się takie informacje jak ilość BTC jaką mamy wysłać oraz Adres portfela na który musimy przesłać swoje środki.

Cloud Token : Aby wpłacić BTC na Cloud Token to logujemy się do aplikacji, następnie wybieramy w panelu kryptowalutę BTC i klikamy „Deposit” tutaj pojawi nam się adres portfela na który mamy wysłać swoje BTC.

Jeśli już posiadamy te dane to przechodzimy na BitBay :

Przechodzimy w zakładkę „Portfele” następnie wybieramy Kryptowalutę BTC. Następnie klikamy Wypłata. Kolejno podajemy Dane takie jak Kwota jaką chcemy wysłać a następnie Adres portfela BTC na który chcemy wysłać nasze kryptowaluty.

Nasze środki zostały wysłane pod wskazany przez nas Adres, teraz wystarczy czekać na zaksięgowanie środków oraz potwierdzenia z sieci Blockchain (w przypadku BTC są to minimum 3potwierdzenia)

Komentarze są wyłączone.