Cloud Token

KOD AKTYWACYJNY CLOUD TOKEN

Podaj kod podczas rejestracji w polu „referral code”

 4639802140


POBIERZ APLIKACJĘ

Pobierz Cloud Token na iOS lub Android


Czym jest Cloud Token ?

Cloud Token – to zdecentralizowany portfel kryptowalut, w pełni bezpieczny, z wielostopniowym zabezpieczeniem. Dzięki decentralizacji dostęp mamy do niego tylko my. Cloud Token jest darmową aplikacją na Androida lub IOS – którą instalujemy na naszym smartfonie i za trzymanie na nim naszych kryptowalut otrzymujemy wynagrodzenie (około 10% miesięcznie). Twoje przelane na portfel kryptowaluty – generują zysk poprzez arbitraż handlowy – bota Jarvis AI (sztucznej inteligencji) podłączonego do aplikacji, który wykonuje transakcje i zarabia na różnicy kursów na giełdzie kryptowalut. Działania arbitrażowe oznaczają, że żadne straty nie są tutaj możliwe.

W projekt możesz zainwestować dowolną kwotę (np. równowartość $50, $100, $500, $2.000 czy $10.000) w kilku kryptowalutach takich jak Bitcoin, Ethereum, USDT, Doge i innych.

ZYSKI otrzymujesz każdego dnia w tokenie CTO, który w każdej chwili możesz zamienić w aplikacji na ETH i przelać na giełdę BitBay.info a z giełdy możesz je już przelać na swoje konto bankowe w złotówkach lub innych walutach. Możesz też także wypłacić te środki w Bitomamacie.

Jak działa Cloud Token ? –> http://bit.ly/2m0Rupe

W jaki sposób na tym zarobić?

Przykład: Wpłacasz depozyt w wysokości 500$ i uruchamiasz JARVIS AI, codziennie otrzymujesz 0.3% zysku w tokenie CTO. Tokeny możesz wymienić na kryptowalutę ETH (Ethereum) a następnie wypłacić na giełdę np. Bitbay. Z giełdy możesz je przelać na swoje konto bankowe w złotówkach lub innych walutach.

Jeśli jesteś zainteresowany taktyką która pozwoli ci zwiększyć zarobki w Cloud Token to napisz do mnie wiadomość.

Jak działa arbitraż w Cloud Token?

Cloud Token to zdecentralizowany portfel kryptowalut, który integruje nasze cyfrowe aktywa na jednej platformie. Została tutaj wykorzystana technologia najnowszej  generacji – blockchain 4.0 – posiadająca możliwość wykonywania szyfrowanych transakcji wymian i płatności.

Cloud Token Wallet daje możliwość przechowywania i kompleksowego zarządzania różnymi kryptowalutami, np. BTC, ETH, DOGE, XRP, LTC, EOS itp. Jest prosty i łatwy w obsłudze, z potężną technologią zabezpieczającą przed kradzieżą, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo zasobów cyfrowych.

Właściciele stworzyli technologię ‘triangular trading’, czyli oprogramowanie zarządzane przez sztuczną inteligencję, nazwaną JARVIS AI. Technologia Jarvis jest wykorzystywana przez prywatne i publiczne firmy na całym świecie (Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wiele innych).

Jarvis funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze. W przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe na giełdach kryptowalut, wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Tak uzyskanym zarobkiem firma dzieli się z użytkownikami, naliczając dywidendy w postaci tokenów CTO. Otrzymane tokeny CTO możemy w każdej chwili wymienić na ETH (Ethereum).

Live Arbitraż Video

Dlaczego warto ?

– Zarabiasz 6 – 12 % miesięcznie (średnio 10%) trzymając swoje kryptowaluty na protfelu

– Z odpowiednią taktyką masz możliwość zwiększenia tych zarobków

– Bezpieczeństwo – Portfel jest zdecentralizowany – Twoje pieniądze są bezpieczne

– Możesz wypłacić środki w każdym momencie

– Brak opłat członkowskich

– Zarabiasz od pierwszego dnia (24-48h po aktywacji

– Jest to portfel kryptowalut – więc mamy dostęp do naszych funduszy w każdej chwili

Komentarze są wyłączone.